Aktuality

Nadělte pod stromeček katalog Zdeňka Buriana

Vánoce jsou na dohled, je čas vybrat krásný nadčasový dárek, který oslní každé dobrodružné srdce milovníka ilustrací Zdeňka Buriana. O čem mluvíme? O výpravném a unikátně pojatém knižním díle Cesta kolem světa se Zdeňkem Burianem v rozsahu 460 stran.  Objednat si jej můžete v našem e-shopu . Kromě k zakoupení katalogu si Vás dovolujeme pozvat i k návštěvě naší Galerie Zdeňka Buriana. Vychutnat si v ní můžete novou instalaci zahrnující téměř 90 % děl Zdeňka Buriana, které najdete v již zmíněném katalogu.  Těšíme se na Vás.

Dokončujeme kompletní katalog naší sbírky

Připravujeme pro Vás vydání kompletního katalogu naší sbírky pod názvem Cesta kolem světa se Zdeňkem Burianem. Nádhernou a výpravnou publikaci, která může být krásným dárkem pro někoho z Vašich blízkých, si můžete za zvýhodněnou cenu /ušetříte 200 Kč/ objednat v našem e-shopu zde: https://www.galeriezdenkaburiana.cz/produkt/cesta-kolem-sveta-se-zdenkem-burianem/

Nyní už zbývá dokončit textové korektury v pracovní verzi a koncem srpna půjdeme do tiskárny.

Objemným katalogem jsme listovali za Vás ve videu, abyste mohli publikaci vidět na vlastní oči a nekupovali zajíce v pytli.

 

Na vernisáži zahrál písničkář Vladimír Merta

V rámci slavnostního otevření a vernisáži výstavy zazněly kromě odborných proslovů, také písně známého písničkáře Vladimíra Merty.

Slavnostní otevření galerie

Dne 8. října 2015 jsem slavnostně otevřeli. Přítomní byli zástupci Olomouckého kraje, města Olomouc a obce Slatinice. Děkujeme za podporu.

OTEVírací doba

Vážení příznivci naší galerie, dovolujeme si Vás informovat, že galerie bude od 17. 12. 2021 do 11. 1. 2022 dočasně uzavřena. Navštívit nás můžete opět od 12. 1. 2022 v rámci otevírací doby.

Přejeme Vám vše dobré v roce 2022 a těšíme se s Vámi na viděnou.

Tým GZB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.