Aktuality

Nadělte pod stromeček katalog Zdeňka Buriana

Vánoce jsou na dohled, je čas vybrat krásný nadčasový dárek, který oslní každé dobrodružné srdce milovníka ilustrací Zdeňka Buriana. O čem mluvíme? O výpravném a unikátně pojatém knižním díle Cesta kolem světa se Zdeňkem Burianem v rozsahu 460 stran.  Objednat si jej můžete v našem e-shopu . Kromě k zakoupení katalogu si Vás dovolujeme pozvat i k návštěvě naší Galerie Zdeňka Buriana. Vychutnat si v ní můžete novou instalaci zahrnující téměř 90 % děl Zdeňka Buriana, které najdete v již zmíněném katalogu.  Těšíme se na Vás.

Dokončujeme kompletní katalog naší sbírky

Připravujeme pro Vás vydání kompletního katalogu naší sbírky pod názvem Cesta kolem světa se Zdeňkem Burianem. Nádhernou a výpravnou publikaci, která může být krásným dárkem pro někoho z Vašich blízkých, si můžete za zvýhodněnou cenu /ušetříte 200 Kč/ objednat v našem e-shopu zde: https://www.galeriezdenkaburiana.cz/produkt/cesta-kolem-sveta-se-zdenkem-burianem/

Nyní už zbývá dokončit textové korektury v pracovní verzi a koncem srpna půjdeme do tiskárny.

Objemným katalogem jsme listovali za Vás ve videu, abyste mohli publikaci vidět na vlastní oči a nekupovali zajíce v pytli.

 

Na vernisáži zahrál písničkář Vladimír Merta

V rámci slavnostního otevření a vernisáži výstavy zazněly kromě odborných proslovů, také písně známého písničkáře Vladimíra Merty.

Slavnostní otevření galerie

Dne 8. října 2015 jsem slavnostně otevřeli. Přítomní byli zástupci Olomouckého kraje, města Olomouc a obce Slatinice. Děkujeme za podporu.

OTEVírací doba

Galerie je pro návštěvníky uzavřena v době
od 14. 12. 2023 do soboty 20. 1. 2024 včetně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.